nr 1447 7152
Skålfat
1800-tal, Kina. Längd: 26, djup: 20 cm, höjd: 6 cm
Kondition: små nagg
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
900 kr |
måndag 7 februari 2022 kl 20:18:23
Tid |
Kund |
Bud |
600 kr
800 kr